loading...

سایت های کسب درامد از اینترنت

  لغو همکاری با شرکت به دلیل عدم پیگری برای تغییر نام کاربری و همچنین برداشتن پرداخت زیر 30 هزارتومان پورسانت به کاربران... پیگیری و رسیدگی به مشکل کاربران یکی از شرایط ماندگاری یک سایت در ارائ

رامیار بازدید : 472 دوشنبه 24 خرداد 1400 نظرات (0)

 

لغو همکاری با شرکت به دلیل عدم پیگری برای تغییر نام کاربری و همچنین برداشتن پرداخت زیر 30 هزارتومان پورسانت به کاربران...

پیگیری و رسیدگی به مشکل کاربران یکی از شرایط ماندگاری یک سایت در ارائه خدمات می باشد که سایت میم برند از داشتن همچین ویژگی بی نصیب می باشد

ام آی ام برند چیست؟

ام آی ام برند به معنای واسطه گری فروشگاهی و به اصطلاح market inter mediary می باشد. به این معنی که واسطه ای بین مشتریان و صاحبان کسب و کار مختلف می باشد. در واقع میم برند (mimbrand) چرخ دنده ای برای اقتصاد کشور و رونق کسب و کارها می باشد.

نحوه عملکرد و فعالیت در میم برند به چه صورت می باشد؟

صاحبان کسب و کار و خدمات مختلف چه مجازی چه حقیقی برای افزایش مشتریان خود تخفیف هایی را لحاظ می کنند و به این شرکت میم برند ارائه می دهند. حال میم برند برای ارائه  این تخفیف ها از تبلیغات کلامی توسط کاربران و اعضای فعال خود شرکت بهره می برد. افراد برای دریافت تخفیف عضو سایت می شوند با استفاده از هریک از طرح های تخفیف به عضو فعال شرکت تبدیل می شوند که با تناسب به طرح انتخاب شده می توانند درآمد هم کسب کنند.

طرح های متفاوت تخفیفی به این صورت می باشد:

1 طرح طلا: اشتراک ۴ماه دریافت خدمات تخفیف با پرداخت مبلغ 30 هزار تومان (که قابل تمدید هم می باشد) 2 طرح الماس: اشتراک یکساله ی دریافت خدمات تخفیف با پرداخت مبلغ 150 هزار تومان (که قابل تمدید می باشد) 3 طرح سفیران: اشتراک دایمی دریافت خدمات تخفیف با پرداخت مبلغ 660 هزار تومانی 4 طرح کهکشان: اشتراک دایمی دریافت خدمات تخفیف با پرداخت مبلغ 800 هزار تومانی

نحوه کسب درآمد به چه صورت می باشد؟

نحوه ی کسب درآمد بصورت Direct Selling یا همان فروش مستقیم به همراه صندوق بودجه ی آموزشی و پاداش شرکت می باشد. حال هر شخص به تناسب فعال سازی هرکدام از طرح درامدی شرکت به هرکسی سازوکار و اهداف این شرکت رو به دیگران توضیح و تفضیل بدهد که دیگران هم از تخفیفهای این شرکت واسطه ای استفاده کنند به ازای هر شخص که معرفی می کنند ۳۳% پورسانت دریافت می کنند با تناسب به هر طرحی که خودش فعال کرده می توانند درآمد داشته باشند از فعال سازی افرادی که خودشان معرفی کردند.

عملکرد صندوق پاداش در ام آی ام برند به چه صورت می باشد؟

شما به افرادی که خدمات تخفیف را از سمت شرکت ارائه کردید می توانید آموزش بدید که آن ها هم به دیگران خدمات تخفیف رو از سمت شرکت ارائه کنند حالا شرکت از صندوق بودجه ی آموزشی خودش حدودا از ۷% تا ۱۰% با توجه به طرحی که  فعال کردید از صندوق بودجه ی آموزشی مجموعه ی شما به پایین تا ۱۰ استیج (عمق مجموعه) پاداش می دهد.

مثال برای واضح تر شدن سبک درامد

علی برای استفاده از خدمات تخفیف طرح 4 ماهه را خریداری و امکان درامد زایی را نیز برای خود فراهم می کند و می تواند با معرفی این شرکت به دیگران هم به درامد برسد و هم این که در هدف رونق بخشی به اقتصاد کشور کمک شایانی کرده باشد.

علی بعد از دریافت آموزش های روش معرفی و درامد ، طرح خریداری شده را بر فرض مثال به پنج نفر از دوستانش معرفی می کند و آن ها طرح تخفیف چهار ماهه طلا را خریداری می کنند و به ازای خرید هر نفر ، علی 10 هزار تومان پورسانت دریافت می کند که جمعا می شود 50 هزار تومان.

بعد از معرفی به دوستان و دریافت پورسانت علی باید آموزش های مربوطه را نیز در اختیار دوستانش که طرح را به آن ها معرفی کرده بگذارد که به معرفی طرح به دوستانشان بپردازند حالا دوستان علی که 5 نفر هستند طرح را به 5 نفر دیگر از دوستانشان معرفی می کنند و مجموعه به 25 نفر ارتقا پیدا می کند که استیج اول صندوق بودجه ی آموزشی یا پاداش علی تشکیل می شود و به ازای هر نفر از صندوق علی 2 هزار توان پاداش می گیرد که 50 هزار تومان درامد استیج اول صندوق پاداش علی خواهد بود.

استیج دوم علی

حالا اگر استیج اول علی که همان بیست و پنج نفر می باشند ، هر کدام به ده نفر طرح را معرفی کنند استیج دوم علی نیز تشکیل می شود که دویصت و پنجاه نفر خواهد بود ، درامد علی از استیج دوم صندوق بودجه ی آموزشی می شود پانصد هزار تومان و این روند تا ده استیج ادامه خواهد داشت و با هر بار تمدید مجدد این پاداش ها به افراد تعلق خواهد گرفت.

معرفی طرح درآمد زایی شرکت بزرگ ام آی ام برند:

توجه:

دوستان گرامی طرح طلا ارزان ترین طرح شرکت ام آی ام برند یا میم برند می باشد که برای شروع خیلی مناسب بوده و می توانید به نحو احسن از آن کسب درامد کنید و بعد از این طرح وارد طرح "سفیران" شوید که به مراتب بیشترین بازدهی رو از نظر درامد برای شما عزیزان خواهد داشت

طرح طلا

پلن درآمدی طلا با حداقل خرید 30 هزار تومان برای فعال سازی جایگاه شکل زیر می باشد،

حداقل مبلغ خرید خدمات و محصولات سایت برای فعال سازی جایگاه 30 هزار تومان،

تعداد سطح پلان درآمدی: ۱۰سطح پورسانت فروش مستقیم سطح اول: ۱۰ هزار تومان پاداش هر سطح از سطح دو تا سطح ده: ۲۰۰۰ تومان مدت فعال سازی جایگاه: هر چهار ماه یکبار مجموع مبالغ ده سطح پلان درآمدی :۲۸ هزار تومان خروجی پلان طلا: 93.4% کلیه تسویه حساب های شرکت ام آی ام برند با کاربران آنلاین و فوری می باشد. حداقل برداشت از حساب کاربری  مبلغ هزار تومان می باشد و شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست تسویه حساب و برداشت پورسانت و پاداشهایتان را انجام بدین. کلیه کارمزدهای بانکی و مالیات بر ارزش افزوده به هنگام خرید شما را شرکت به جای شما پرداخت می کند.

مقدار درآمد با معرفی فقط ســــه نفر

یعنی شما این کار رو تو یک ماه به سه نفر معرفی کنی و آن ها هر کدام مثل خودت در یکماه به سه نفر معرفی و الی آخر،

هرکسی فقط سه تا ورودی بگیره و بهشون کمک کنه

طرح طلا و پورسانت معرفی درآمد سطح اول        :     30,000 درآمد سطح دوم       :      18,000 درآمد سطح سوم     :      54,000 درآمد سطح چهارم   :      162,000 درآمد سطح پنجم    :      486,000 درآمد سطح ششم  :    1,458,000 درآمد سطح هفتم   :    4,374,000 درآمد سطح هشتم :   13,122,000 درآمد سطح نهم     :    39,366,000 درآمد سطح دهم    :  118,098,000 ✅ جمع ده سطح   :  177/000/000

جمع درآمد در ده سطح می شود ۱۷۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان این درآمد برات هر چهار ماه یکبار تکرار می شود حتی بدون اینکه زمان بذاری ۱۷۷ میلیون برای چهار ماه می شه ماهی بیشتر از ۴۰ میلیون تومان جالب اینجاست که هیچ محدودیتی برای معرفی مستقیم نداشته و حتی همزمان می توان در طرح های دیگر شرکت میم برند فعالیت کنی و درآمدت خیلی بیشتر از این محاسبه بشه

برای ثبت نام و شروع فعالیت در سایت میم برند کلیک کنید

آیا شرکت ام آی ام برند مجوز قانونی دارد؟

بله شرکت دارای مجوز از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و همینطور نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) و نماد اعتماد الکترونیکی می باشد اتحادیه کشوری https://ecunion.ir جهت دیدن مجوز در سایت اتحادیه کشوری “استعلام مجوز” رو لمس کنید و اسم سایت را بنویسید

چگونه می توانم کسب درامد کنم؟

کار ساده است طوری که شما به راحتی با گوشی خودتون می توانید به صورت کاملا پاره وقت و روزی 2 الی 3 ساعت آن هم پراکنده انجام دهید. پس وقت گیر نبودن یک امتیاز ویژه می باشد.

شرکت میم برند برای درامد بهتر و مطلوب، چند طرح اشتراکی در سایت خودش قرار داده که همه از جمله قشر ضعیف می توانند از این طرح درامدی استفاده کنند. فقط کافی است طرح خریداری شده را که قیمت آن 30 هزارتومان ناقابل هست به دوستانتان معرفی و آن ها هم به دوستانشان معرفی کنند، توجه داشته باشید که طرح رو هر چهار ماه یک بار خریداری می کنید نه هر ماه یک بار پس فرصت را از دست ندهید.

دو مزیت استفاده از طرح درامدی

1 . درآمد به صورت تصاعدی هستش و بعد از مدت زمانی کار، بدون این که زمان بزاری درآمد خواهی داشت و درامد حالت افزایشی دارد. 2 . با تعداد معرفی کم می توانید درآمد خوبی کسب کنید.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 8
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 20
 • آی پی امروز : 12
 • آی پی دیروز : 21
 • بازدید امروز : 23
 • باردید دیروز : 39
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 250
 • بازدید ماه : 2,527
 • بازدید سال : 38,484
 • بازدید کلی : 112,373
 • کدهای اختصاصی