۱) کسب درآمد از طریق جستجو در گوگل، بینگ، یاهو، پارسیجو و یوز

برای فعالیت در این زمینه نیازی به داشتن سایت و یا وبلاگ برای قرار دادن کد و پرداخت مبلغ خاصی نیست. فقط کافی است مراحل زیر را انجام دهید: ۱) در سایت ثبت نام کنید و وارد بخش مدیریت شوید ۲) از منوی سمت راست وارد بخش سیستم افزایش جستجوی گوگل و سپس —> کسب درآمد شوید ۳) بر روی دکمه جستجو کلیک نمایید و در نتایج، سایت تبلیغ دهنده را نیز کلیک کنید ۴) شمارش معکوس نمایان می شود و سپس درخواست کد امنیتی می کند که با تایید کد، مبلغ مورد نظر به حساب کاربری شما اضافه می شود توجه داشته باشید که در هر بازدید درامد شما از 20 تا 100 تومان متغیر می باشد (توصیه می شود فیلم زیر را کامل ببینید)

۲) کسب درآمد از طریق پاپ آندر در پیسی رنک

اگر سایت پربازدیدی دارید این بخش از پر درآمد ترین بخش های موجود خواهد بود. در این آموزش قصد داریم کسب درآمد از طریق پاپ آندر برای کاربرانی که سایت ندارند و فقط از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل کسب درآمد می کنند معرفی کنیم. با این آموزش از دو روش کسب درآمد می کنید و افزایش قابل توجه‌ای در درآمد شما حاصل می‌شود:

(قبل از مشاهده فیلم زیر حتما نکات زیر را با دقت بخوانید تا درآمد شما بلوکه نشود) سایت یا وبلاگ حتما باید دارای مطلب باشد و ارسال بازدید به این شیوه از صفحه خالی مجاز نیست. در صورت مشاهده اکانت بدون هماهنگی با هر مقدار درآمد حذف می شود.استفاده از روش های ماشینی و صفحات ریفرش خودکار مجاز نیست و بازهم در صورت مشاهده اکانت بدون هماهنگی با هر مقدار درآمد حذف می شود.

با قرار دادن مطالب و به روز رسانی مداوم وبلاگ یا وبسایت و داشتن یک برنامه منظم، بسیار سریع می توانید بازدیدکننده واقعی سایت خود را افزایش دهید و برای همیشه از مزایای درآمدی آن استفاده کنید. به عنوان مثال اگر وبلاگ شما با تلاش و ارسال مطالب مفید موفق به جذب ۲۰۰۰ بازدیدکننده در روز شود شما از طریق کد پاپ آندر ۱۲ تومانی روزی ۲۴ هزار تومان درآمد کسب خواهید کرد. البته هم اکنون سایت های بزرگی هستند که روزی ۵۰۰ هزار و بیشتر بازدید دارند. بنابراین محکم و با قدرت یک وبلاگ بسازید. بنده هر زمان که شما به بازدید ۲۰۰۰ نفر در روز برسید یک سایت رایگان هدیه می دهم. با این کار علاوه بر درآمد سرشار و راحت تر، محتوای وب فارسی نیز گسترش می یابد. پس فقط به فکر کلیک کردن نباشید… جذب بازدید کننده مهم است.

۳) کسب درآمد از طریق تبلیغات بنری ویژه

در این شیوه نیاز به داشتن سایت یا وبلاگ با رتبه خوب زیر ۱۰۰ هزار جهانی می باشد. کد تبلیغات را در مکان مناسبی از سایت خود قرار می‌دهید و به ازای هر نمایش ۲ ریال و به ازای هر کلیک حداقل ۳۰۰ ریال به شما تعلق می گیرد. جهت آموزش کسب درآمد از طریق سیستم تبلیغات بنری ویژه ویدئو زیر را مشاهده نمایید:

۴) کسب درآمد از شبکه های اجتماعی

در سایت پیسی رنک می‌توانید از طریق لایک پست یا دنبال کردنِ کانالها و صفحاتِ اجتماعی فعالین اینترنتی و دارندگانِ سایتهای مهم کسب درآمد کنید. در این بخش فعلا به صورت مستقیم از ۲ شبکه اجتماعی اینستاگرام و آپارات می توان کسب درآمد کرد.  
۵) کسب درآمد دائمی از طریق زیرمجموعه گیری  

از طریق زیرمجموعه گیری می‌توانید ده درصد درآمد هر زیرمجوعه را برای همیشه ازان خود کنید.

خبر خوب دیگر اینکه برای همیشه هر خریدی که آن فرد در بخش بنری ویژه انجام دهد ۲۰ درصد خرید به صورت لحظه ای برای شما شارژ می شود. یعنی با خرید بسته ۱۰۰ هزار تومانی، ۲۰ هزار تومان برای شما می شود. آن هم نه یک بار بلکه برای هر خرید جدیدی این اتفاق تکرار می شود.

برای شروع کار باید از طریق پنل مدیریت وارد بخش زیر مجموعه گیری شوید.

زیر مجموعه گیری به 2 طریق انجام میشود:
۱) از طریق لینک ارجاء منحصر به فرد شما:

تنها کافی است کاربر فقط یکبار روی لینک منحصر به فرد شما کلیک کند,حتی اگر شماره شما را حذف کند دیگر سیستم آن را زیر مجموعه شما می کند و هیچ راه فراری ندارد.حتی اگر همان لحظه هم عضو نشود بازهم هر زمان دیگری عضو شود زیر مجموعه شماست. لینک منحصر به فرد خود را در بخش تبادل لینک با دوستان سایت خود یا به عنوان معرفی سایت یا از طرق مختلف جذب زیرمجموعه مورد استفاده قرار دهید. اگر کانال تلگرامی یا اینستاگرامی دارید می توانید با یک معرفی برای همیشه کسب درآمد داشته باشید.

نمونه لینک منحصر به فرد به صورت زیر است: 
https://www./?ref=1126089

۲) روش ارجاء و زیرمجموعه گیری از طریق بنرها

همان خاصیت لینک منحصر به فرد در قالب بنرهای مختلف – منظور از خاصیت لینک منحصر به فرد این است که در صورتی که کاربر روی بنر کلیک کند دیگر زیر مجموعه شماست و حتی با حذف کد ارجاء و گذشت زمان امکان فرار ندارد.

"برای شروع فعالیت و کسب درامد در سایت پیسی رنک کلیک کنید"